Urodziny oraz imieniny w Klubie Best

Organizujesz imprezę urodzinową? Imieninową?
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy promocje dla osób, które chcą organizować w naszym lokalu tego rodzaju imprezę!Osiemnastka:
Wejście w dorosłość z mocnym akcentem. Zapraszamy do nas! Oferta promocyjna dostępna jest dla minimum sześcioosobowej grupy, w terminie maksymalnie trzy dni przed lub trzy dni po dacie urodzin.

* Ekipa składająca się od 6 do 10 osób wstęp tylko 18 złotych za wszystkich, ważne do godz. 22.00.
* Na życzenie butelka szampana oraz przekąski w promocyjnej cenie.

Urodziny/Imieniny:
Obchodzisz urodziny i chcesz je miło spędzić na imprezie, odwiedź nas! Oferta promocyjna dostępna jest dla minimum sześcioosobowej grupy, w terminie maksymalnie trzy dni przed lub trzy dni po dacie urodzin.

* Darmowy wstęp dla dostojnego jubilata/solenizanta.

Skontaktuj się z nami wcześniej, jeśli chcesz zorganizować którąś z wyżej wymienionych imprez. To warunek niezbędny do skorzystania z oferty promocyjnej. Zadbamy, abyście zasiedli w odpowiednio przystrojonym boksie. Pomożemy w zapewnieniu dodatkowych atrakcji. Na życzenie organizatora możemy wspomóc organizację dojazdu limuzyną VIP czy te naszym busem – dzięki kontaktom oraz firmom współpracującym zapewnimy atrakcyjne ceny.

Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły oraz sugestie. Służymy naszym doświadczeniem oraz kreatywnością. W przypadku większych imprez specjalnych dodatkowy rabat w barze, warunki do negocjacji indywidualnie.
Zapraszamy do kontaktu: 789 444 789.