Klub Best Września

Klub Best we Wrześni powstał na przełomie 1999/2000 roku. Na początku nie był ukierunkowany pod względem gatunków muzycznych. Co jakiś czas odbywały się imprezy cykliczno-tematyczne pt: "Knockout Party" i "House Music" na których grało wiele postaci polskiej i zagranicznej sceny klubowej. Na przełomie marca i kwietnia 2004 roku powstaje druga sala.

Od tego momentu na głównej sali przeważają takie gatunki muzyki klubowej jak house i jego pochodne. Imprezy cykliczne to - House Sexy Party, House 4ever, Female Party czy najmłodsze The God of House i She Jay Party. Na każdej z imprez pod nazwą House Sexy wystąpił znany dj, nie raz gwiazda europejskiego, a nawet światowego formatu. Zagrał także współorganizator, a zarazem były exclusive rezydent - DJ Matush oraz pozostali rezydenci klubów Best i inni goście przez nich zaproszeni. House 4 ever (w piątek) oraz od listopada 2010 The Best Of House (w sobotę) - to weekendowe imprezy klubów Best na górnym parkiecie. Ich celem jest promocja muzyki house, jako jednego z najbardziej zmysłowych, seksownych i tanecznych gatunków muzycznych.

Na drugiej sali cofamy się do korzeni house, czyli do klimatów lat 80' i 90' oraz najnowszych odmian muzyki dance zwłaszcza w sobotę. W 2008 roku w piątek na dolnej sali rozpoczynamy imprezy na żywo na początku w formie karaoke a obecnie są to imprezy na których większość przebojów wykonują nasi wokaliści.

Klub Best we Wrześni charakteryzuje się ciepłym i ekskluzywnym wystrojem oraz bezpieczeństwem podczas organizowanych imprez, które zapewnia system monitoringu jak i licencjonowana ochrona. Lokal posiada duży ogródek z grillbarem, dwa parkiety taneczne, profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie oraz konsolę. Klub Best dysponuje dużą ilością miejsc siedzących, które można rezerwować na każdą imprezę. Dodatkowym atutem jest możliwość rezerwacji jednej z sal na imprezy zamknięte i okolicznościowe.

15 listopada 2010 roku weszła w życie ustawa o ochronie zdrowia, która wprowadza całkowity zakaz palenia w miejscach publicznych. W związku z tym ważne informacje dla palaczy odwiedzających klub Best we Wrześni. Informujemy, że całkowity zakaz palenia obowiązuje na górnej i dolnej sali, w holu przy szatni oraz w toaletach. Palić natomiast można na ogródku. Prosimy o dostosowanie się do obowiązujących przepisów.

Zapraszamy!
W plebiscycie radia Planeta Poznań zostaliśmy wybrani najlepszym klubem w Wielkopolsce w 2011 roku.
Dziękujemy Wam za wsparcie i wszystkie oddane głosy!


Nasze sale: