Zapraszamy do "Strefy klubowicza" - materiały video oraz sety prosto z klubu do odsłuchania!


Klub Best Września zaprasza na imprezy:

Piątek - Singiel Fluo Party

15.11.2019
Po sukcesie pierwszego wydarzenia w roku szkolnym nie pozostaje nam nic innego jak odpalić kolejny konkretny melanż razem z Royal Events!
Imprezka nazywa się SINGIEL FLUO PARTY, jest połączeniem dwóch największych imprezowych sztosów i odbędzie się w piątek!Zadbamy o wszelkie imprezowe atrakcje - to będzie najpopularniejszy event tego roku!

Wiemy jak robić dobre #fluoparty, dlatego na sali głównej montujemy specjalne lampy, które podświetlą Was mocno światłem UV, tworząc tym samym niezapomniany klimat!
Już na wejściu będziecie mogli spotkać nasze hostessy, które pomalują wszystkich chętnych świecącymi fluo farbami! ♥

Znamy się też dobrze na integracji! #singielparty to nasza specjalność, dlatego szykujemy nasze autorskie opaski aż w 5 kolorach!!
#zielona - singiel/ka - dziś się bawię, ❤ #czerwona - zajęty/a - mam kogoś, nie podchodź, #różowa - jestem romantyczny/a, szukam miłości, #niebieska - jestem nieśmiały/a - Ty zrób pierwszy krok, a może #fioletowa - jestem niegrzeczny/a - chce zaszaleć!
Wszelkie kombinacje dozwolone! Na pewno długo będziecie pamiętać tę imprezę (chyba że melanż poniesie za mocno to nie będziecie) :D

Oprócz wszystkiego co już opisaliśmy, będziemy mieli dla Was kilka niespodzianek, które dodadzą smaczku imprezie!

Start: 21.00
Gramy na dwóch parkietach: góra w rytmach house music - Svinny & Groove, dół to przeboje dance & disco - na wieczór w takim klimacie zaprasza Skyline

➡ Wstęp: +16. Zadbaj o swoje kulturalne zachowanie, a nie będzie problemu z tym, aby wejść do klubu! Pamiętaj, aby zabrać ze sobą dokument, który potwierdzi Twój wiek
➡ Rezerwacje: http://rezerwacje.klubbest.pl/ | tel. 789 444 789
➡ Wydarzenie Facebook: Dołącz do wydarzenia i baw się wspólnie ze znajomymi w klubie | tel. 789 444 789


Sobota - imprESKA - DJ Slavic

16.11.2019
Klub Best Września zaprasza na wieczór w trakcie którego zagości u nas ekipa stacji ESKA TV.
W sobotę podczas imprezy w naszym lokalu realizowany będzie program "Projekt imprESKA". Gościnnie za konsolą Ola Ciupa czyli DJ Slavic!Sobotni wieczór wypełniony dużą ilością tanecznych rytmów w lokalu przy Wrocławskiej 42!
Na głównej sali zagrają także nasi rezydenci - Svinny & Riv, dolny parkiet - gramy przeboje dance oraz disco - do zabawy zaprasza DJ'ka Lady Dee.

PROMOCJE:
Kupujesz cztery złociste lane - piąte gratis otrzymujesz!
- do 23.00 najlepsze promocje przy zakupie biletu wstępu, a także na alkohole w barach

Sobota – 16 listopada
➡ Start: 21:00
➡ Bilety: do 22:00 lub dla pierwszych 100 osób – 10 PLN, później 15 PLN, gwarantowane do 23.00
Pierwsze 100 pań do godziny 22 wstęp na koszt klubu!
➡ Wstęp: +18. Zadbaj o swoje kulturalne zachowanie, a nie będzie problemu z tym, aby wejść do klubu! Pamiętaj, aby zabrać ze sobą dokument, który potwierdzi Twój wiek
➡ Rezerwacje: http://rezerwacje.klubbest.pl/ | tel. 789 444 789
➡ Wydarzenie na FB: zaproś znajomych i spotkajmy się w klubie
Chcesz wystąpić w telewizji? Taka okazja może się nie powtórzyć! Spotykamy się w Klubie Best Września w sobotę 16 listopada!


Wtorek - Sylwester z Gelmisem

31.12.2019
Klub Best Września zaprasza na podsumowanie kończącego się 2019 roku! Powitajmy wspólnie Nowy Rok na imprezie tanecznej przy ul. Wrocławskiej 42.W trakcie tej wyjątkowej nocy przeniesiemy się do muzycznego serca Karaibów i między innymi w takich rytmach będziemy świętować nadejście Nowego Roku :-)
O dobry nastrój do zabawy zadba Gelmis Basabe, którego znacie z projektu imprez "Baile Latino" z dużą dawką rytmów latynoamerykańskich i animacji tanecznych.

Gramy na górnej sali, dolna sala - strefa chillout. Na ten wieczór istnieje możliwość zamówienia cateringu w formie zimnych przekąsek - szczegóły tel. 789 444 789.

Koszt rezerwacji loży bez zmian w porównaniu z imprezami odbywającymi się w Klubie Best w każdy weekend! Szczegóły: https://www.klubbest.pl/rezerwacja_miejsc.html

Start: 21.00
Wstęp: 25 zł/osobę - cena biletu w przedsprzedaży, wejściówki do nabycia tutaj

➡ Wstęp: +16. Zadbaj o swoje kulturalne zachowanie, a nie będzie problemu z tym, aby wejść do klubu! Pamiętaj, aby zabrać ze sobą dokument, który potwierdzi Twój wiek
➡ Rezerwacje: http://rezerwacje.klubbest.pl/ | tel. 789 444 789
➡ Wydarzenie na FB: zaproś znajomych i spotkajmy się w klubie

Rezerwacja miejsc siedzących - za pośrednictwem internetu oraz pod numerem telefonu 789 444 789! W barach honorujemy karty płatnicze!

Palić można tylko na ogródku oraz w palarni. Na górnej i dolnej sali, w holu przy szatni oraz w toaletach - całkowity zakaz palenia! Prosimy o dostosowanie się do obowiązujących przepisów.

Zastrzegamy prawo do zmiany ceny biletu przez kasjera po godzinie 23!